Focení jako pro časopis

Naberte ztracené sebevědomí a ciťte se jako profesionální modelka z prvních stránek časopisů.

kouzelné focení

Rodinné focení je zábavou i pro vaše děti

Svatební focení Ostrava

Párové focení v přírodě i ateliéru

Jedinečné zážitkové focení inspirované Harrym Potterem

REFERENCE

Při focení jsem tu hlavně pro vás. Velmi mi záleží na vaší spokojenosti, proto jsem ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu.

S Tezi jsem se seznámila asi před rokem, kdy jsme se domluvily na nezávaznou spolupráci v rámci focení – od prvního focení jsme si padly do oka! Líbí se mi její smysl pro detail a krásu, zároveň dokáže z celého focení udělat srandu a přichází s novými nápady, když už je modelka v koncích.
Naopak jsem byla součásti i focení, kdy osoba neměla žádné zkušenosti a fotografování se bála – naprosto mě ohromilo, jak Terka dokázala paní uvolnit a zároveň povzbudit, že v závěru focení už se dotyčná odvázala a získala neskutečnou sebedůvěru!
Je profesionální, skvělá i v rámci úprav fotek a hlavně – milá. Někdy mě dostává ego některých fotografů a přístup k lidem, i člověk se zkušenostmi se někdy cítí fakt špatně a co teprve lidé, kteří s pózováním zkušenost nemají. Tezi taková není. S ní se každý před fotoaparátem cítí jako doma.
Doporučuji všem – ať už pro focení s dětmi, těhotenské focení či párové. Tezi je ten typ člověka, který je univerzální a dokáže nafotit kohokoliv a cokoliv – a to je za mě známka kvalitního fotografa👍
Přeji ti hodně štěstí – vím, že o tobě ještě uslyšíme!:)
Lucie Lukšová

portrétní focení , rodinné focení

“I když to bylo naše již několikáté focení, tak jsme byli oba nervózní… Děkujeme za pochopení od paní fotografky, také za úžasné fotky i jejich úpravu. Opravdu kvalitně odvedená práce!”

Sára a Dan

romantické focení

Kurz na míru

Osobní kurz Photoshopu

Nevíte si rady s Photoshopem a hromadné lekce nebo online výuka vám nesedí? Nevadí. Ráda si s vámi sednu do kavárny a probereme vše co vás zajímá. 

Navíc za bezkonkurenční cenu 700 za hodinu. 

 

Blog

Nové příspěvky na blogu

4 důvody proč je dobré mít předsvatební focení a je focení nutné?

4 důvody proč je dobré mít předsvatební focení a je focení nutné?

Představte si ho jako zkušební focení pro vašeho svatebního fotografa. Třeba účes, make-up, šaty, dort… Co mají všechny tyto věci společného? Můžete si je „vyzkoušet“, než si je koupíte. Nechápejte mě špatně, obvykle to něco stojí, ale alespoň si můžete být jisti svým rozhodnutím, až přijde velký den. U svatebních fotografií tomu není jinak. Nezapomeňte, že na svatbě máte jen jednu šanci.