LJUSSTAKE, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk, Skultuna. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet
Ljusstakar, Ivar Ålenius Björk (1905-1978), Sverige. "Liljan". Ystad metall. Mässing. Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9056
LJUSSTAKAR, 1 par " Liljan " Ivar Ålenius Björk, Ystad metall, 1900-tal. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet
LJUSSTAKAR, 3 st "Liljan", Ivar Ålenius-Björk, Ystad Metall, mässing, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Ivar Ålenius-Björk, ljusstakar, 6 st, Mässing, "Liljan", Ystad metall, 1900-talets mitt. - Bukowskis
Ljusstakar, 2 + 4 st, bland annat Ivar Ålenius, Liljan, Ystad metall, höjd: 7-12 ca. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8077